Naši patroni

Carolien Martha Gerda Fokkema Vos

Patronka

Carolien je naší patronkou svým laskavým srdcem již od roku 2015. Nabídla nám spolu se svým manželem využívat překrásné zázemí jejich rodinného sídla v Čejkovicích (Český Šternberk). Můžeme zde realizovat individuální terapie.

 

 

 

 

Martin Zach

Patron

Martin chtěl odvážně vyzkoušet hipoterapii a my jsme ho s ještě větší odvahou přijali jako klienta, posléze kamaráda a nyní i jako patrona spolku. Přestože se spolek Caballinus věnuje převážně dětem, rádi u Martina přehlížíme těch pár desítek kilogramů navíc. I když „hipoterapie není pro něj žádná zábava“, nás baví dostatečně. Proto nás těší každé malé zlepšení a stojí nám za tuto výzvu. Z Martinových pokroků a taky z pomoci, kterou nyní věnuje sdružení, máme velkou radost.

https://www.spolekmartinazacha.cz/

http://www.fzwear.cz/ )

 

Eva Samková

Patronka
Eva je bohyně snowboardingu a rádi připomeneme, že je olympijskou vítězkou ze Sochi 2014 a  bronzovou medailistkou z následujících ZOH v Pchjongčchangu. Na X Games 2014 v coloradském Aspenu vybojovala druhé místo, stejné umístění má na kontě i z roku 2016. V roce 2019 se stala mistryní světa, v letech 2010, 2011 a 2013 juniorskou mistryní světa. V sezonách 2016/2017, 2018/2019 a 2020/2021 vyhrála celkové hodnocení snowboardcrossu v rámci Světového poháru.
S Caballinem je provázaná od jeho počátku, protože byla ve fyziopéči Terezy Honců, která právě když Eva začínala ve snowboard teamu byla jejich fyzioterapeutkou (2007-2011).  No a protože Eva, Tereza a její setra Lucie Pilátová (majitelka jezdeckého klubu Equischool) se všechny točily kolem koní, tak u nich Eva  trávila  ve Strážném v Krkonoších dost času, mimo jiné si udělala jezdeckou licenci a také vedla jezdecké tábory. Z těchto stájí pochází také kůň Pepin, kterého město Vrchlabí věnovala Evě za olympijské zlato.
Eva nás několikrát podpořila nejenom mediálně ale i půjčením Pepia jako záskoku za naše hiporehabilitační koně, věnovala nám dres a fotografie s podpisem atd.) V neposlední řadě nás podpořila v Covid době s propagací Darujme).