Intenzivní týdny Lipence

V každém měsíci probíhají 2 intenzivní týdny s kapacitou 18 terapií/den.
Klienti mají možnost se přihlásit na konkrétní týden a v rámci tohoto týdne absolvovat hipoterapii 1x nebo 2x denně od pondělí do pátku.

Pro informace o volných kapacitách prosím kontaktujte:
Bc. Anna Radová
+420 774 844 665
anna.radova@caballinus.cz

Kde: Ambulantní služby hipoterapie poskytujeme v obci Lipence, Dolnočernošická 442, Praha 5.

Cena: 1000 Kč za jednu hipoterapeutickou jednotku (pro rodiče samoplátce je sleva 55 % a cena terapeutické jednotky 450 Kč)

Platba:  po objednání termínů na konkrétní měsíc –  evidujeme  dle Vašich návštěv v admin systému počet terapií a na konci měsíce Vám pošleme fakturu k proplacení. Možnost je i placení hotově v průběhu intenzivního týdne.

NOVÍ KLIENTI

Prosíme vyplňte přihlášku níže
Po jejím obdržení Vás budeme kontaktovat a domluvíme vstupní fyzioterapeutické vyšetření, termíny atd.
V případě jakýchkoli dotazů neváhejte využít mail caballinus@caballinus.cz nebo volejte tel. 777 971 907 (Mgr. Tereza Honců).

PRAVIDLA HIPOTERAPIE

  • všechny děti jsou před nebo v průběhu  zahájení hipoterapie vyšetřeny fyzioterapeutem
  • terapeut se vždy řídí aktuálním zdravotním stavem dítěte
  • kůň je vybírán v závislosti na potřebách a schopnostech klienta
  • hipoterapie probíhá buď ve venkovních prostorách jezdeckého areálu nebo v terénu
  • samotná hipoterapie trvá zhruba 10 – 20 minut v závislosti na momentálním stavu a schopnostech dítěte (děti v raném věku začínají cca 5-8 minut)

PŘIHLÁŠKA

GDPR - Žádáme Vás tímto o vyjádření (ne)souhlasu k následujícím bodům: Sběr a shromažďování osobních údajů v rozsahu: u klienta - jméno, příjmení, věk, adresa, zdravotní pojišťovna, údaje o zdravotním stavu, u zákonného zástupce - jméno, příjmení, adresa, bankovní účet, telefon, email, z důvodu identifikace, fakturace a komunikace.

VIDEO A FOTO - Spolek za účelem propagace a výzkumu pořizuje a zveřejňuje na svých sociálních sítích videa a fotodokumentaci z pořádaných aktivit, na nichž se vyskytují klienti a/nebo jejich zákonní zástupci. V případě, že na sociálních sítích bude zveřejněna konkrétní fotografie nebo video, se kterými nebudu souhlasit, oznámím tuto skutečnost zástupci spolku a předmětná fotografie či video budou neprodleně odstraněny.