Hiporehabilitační pobyty 2021

Hiporehabilitační pobyty se uskutečnily za podpory Nadace Jedličkova ústavu, který nás letos podpořil částkou 30.000 Kč. Za tuto podporu velice děkujeme.

I. hiporehabilitační pobyt 2021

Po roce krásná setkání, společný týden plný terapií, úsměvů a společné energie. Děti pilně čistily koníky, jezdily, tvořily a v závěru dne jsme společně zazpívali Krakonošovi ať nám pošle další slunečný den. Děkujeme všem za společné chvíle:-)

 

II.hiporehabilitační pobyt 2021

Opět to byl krásný společný týden, který utekl jako voda. Počasí nám v celku přálo, úsměvů bylo víc než dost. Pozitivní energie a slova „příští rok bychom jeli znovu moc rádi“ nás těší. Děkujeme Všem za příjemný týden!

 

III.hiporehabilitační pobyt 2021

Sluncem prozářený, příjemný a veselý byl další pobyt. Klasický program zpestřil v půlce týdne koncert Kačky a Pavla, kteří na pozvání přijeli až z Teplic, aby nás kulturně nasytili skvělou hudbou.
Vše běželo hladce, pokroky a úsměvy dětí nám během i na konci pobyty byly odměnou.

 

IV. hiporehabilitační pobyt 2021

Mezi zúčastněnými rodinami jsme měli rekordní účast. Již po šestnácté v řadě nás navštívil milý Šimon. Většina rodin je tady také po několikáté, naplno si užili nejenom náš program, ale stihli také výlety na Sněžku, rafty na Jizeře, večerní bojovky a spousty jiné zábavy. Společná energie byla nakažlivá a tudíž jsme si pobyt náramně užili. Moc děkujeme skvělé canisterapeutce Janě Urbanové se svými parťáky. Děkujeme Všem!

 

V. hiporehabilitační pobyt 2021

Na finálním letošním pobytu v Krkonoších nás lehce potrápilo počasí. Jedna dopolední vichřice a občasný deštník. Holt na hory přichází podzim dřív :-). Nicméně nás ani děti neopustila dobrá nálada. Program běžel naplno. Těšili nás pokroky dětí, jejich úsměvy a náklonnost k našim čtyřnožcům. Díky všem za milý týden, byli jste skvělá skupina. Děkujeme Máše a jejímu sněhobílému retrívru Matesovi za canisterapii. Také celému zázemí MUDr. Jaroslavě Kopecké a Equischool, kde máme celé léto ustájené koně a využíváme venkovní prostor na terapie.