II. pobyt na horách

Krásné počasí, úžasní lidé, skvělá nálada, hojnost jídla, nabitý program – to byl ve zkratce II.pobyt na horách.
Jezdilo se, zpívalo, tvořilo i cvičilo. Koníci se snažili, děti se jen těšily.

Bohatá fotogalerie zde.

Máme za sebou další z veselých pobytů ve Strážném. Tentokrát za námi přijeli jenom samí ostřílení mazáci a dny (i když o pár hodin delší než je běžně zvykem) ubíhaly v příjemné náladě strašně rychle. Počasí si s námi trochu hrálo, a tak si děti užily nejen vodu v bazénu, ale i tu dešťovou. Tu jsme si spolu s nimi užili samozřejmě taky.

Ráno se začínalo čištěním koníků. Malí jezdci přicházeli za každého počasí, a tak Morf, Mia i Šáza podstoupili každé ráno čištění hned několikrát. Představili jsme i naší nadějnou, zatím „neplnoletou“ posilu – fjordskou kobylku Hoogy, která si rychle všechny získala, zejména svého „téměř jmenovce“ Huga. Jezdilo se pohádkovým lesem, a zatímco některé nechávali Pat a Mat, víla Amálka či Křemílek ledově klidnými, jiní by byli nejraději vyskočili z koně. Odpoledne u tvoření nebyla nouze o šikovné ruce, a tak se ze dne na den plnila stěna altánku novými výtvory. Nezapomnělo se ani na Adamovy narozeniny, které jsme oslavili ve velkém stylu během odpolední hipoterapie. Zlatým hřebem programu byly taneční kreace několika odvážných rodičů doprovázející naši venkovní muzikoterapii.

O večerní program pro dospělé na téma obžerství se zodpovědně každý den starali Petr a Marek, za což jim i s celým týmem moc děkujeme.

Během týdne jsme opět měli možnost vidět větší či menší pokroky – navíc vždy s úsměvem na rtech a s radostí v dětských očích, a tak se už teď těšíme na další podobně veselou sestavu.

PS: Kdo viděl jako poslední Vílu Amálku a Hurvínka z Pohádkového lesa, ať to nahlásí. Někam se spolu vytratili po poslední hipošce …