Malostranská beseda 2018

Benefiční večer v Malostranské besedě pro Caballinus je za námi! 

Jako třešinku na dortu jsme si užili tento slavnostní, milý a přínosný večer. Další rok se nám uzavírá a my jsme rádi konstatovali, že Caballinus je velmi stabilní a smysluplné společenství přátelských a odborně stále rostoucích lidi , které vlastní pět úžasných koní, poskytuje služby celý rok, má team building vždy, když se ocitne v akci, a je šťastný za neustálou pomoc všech, kteří chtějí naše aktivity podpořit! 
Za krásnou atmosféru děkujeme všem, co si našli čas a podpořili nás. 
Hudební pohlazení bylo od Brigity a Štěpána – děkujeme. 
The Blue moon kapela roztančila celý sál a končilo se na ACDC! Děkujeme za divokou jízdu. 
Mezi naše dlouholeté podporovatele patří Natálka Roučková nati-y.com, umělecký kovář a doktor Jaromír Hošek, a taktéž jako všem předchozím děkujeme i Roberu Vanovi za krásné foto. Děkujeme i studiu Vobouch (Richar Švejda) za uměleckou vázu. Jako nováček přispěl plátnem Pasta Oner, dále hrdina sjezdového lyžování sportovec Ondřej Bank a nechyběla ani olympijská medailistka Eva Samková. Užitková díla věnoval Jan Sojka (nůž z damašské oceli) a krásná deka byla z dílny Řezníčkovi patchwork. Nechyběla ani praktická gastropotěšení – horská tlačenka od pana Hromase ze Strážného a domácí utopenci a hermelíny 🙂
Za bohatou tombolu děkujeme Mladé frontě a.s. a Supraphonu!
Do programu se nám ještě vešel křest dvou unikátních knížek, které vydala Česká hiporehabilitační společnost a Caballinus má v nich svůj podíl. Těšila nás při křtu opět Evka Samková! Děkujeme všem, moc jsme si to s Vámi užili!

A jáké to bylo najdete zde!.