V říjnu na parníku

10. října 2013, Praha – Prvního říjnového večera se na parníku Calypso uskutečnil již třetí ročník charitativní akce občanského sdružení pro hipoterapii Caballinus.

Součástí programu byla dražba uměleckých děl ve prospěch sdružení a koncert Terezy Černochové s Lenkou Dusilovou.  Večerem provázel Martin Zach, handicapovaný Muž roku 2009 a patron Caballinu.

 

Tereza Černochová doprovází svým úžasným zpěvem akce sdružení téměř pravidelně. Do letošního ročníku si k sobě jako hosta přizvala Lenku Dusilovou, která zároveň v těchto dnech křtí své nové album alternativních písní Baromantica. Uměleckými díly pak do dražby přispěli autoři jako malířka Natálie Roučková, fotograf Goran Tačevski nebo umělecký kovář Jan Hošek. „Velmi nás těší, že sdružení má podporu takových jmen z oblasti umění, a že i klienti a přátelé sdružení si tyto pravidelné akce oblíbili a dobře se na nich baví. Zároveň děkuji všem, které neodradil chlad Vltavy a přišli svou účastí podpořit naší činnosti “, vyjádřila se zakladatelka Cabbalinu, Tereza Honců. 

Fotodokumentaci naleznete zde.