Březen na Ptýrově

 První letošní pobyt na Ptýrově nás mile překvapil teplým a slunečním počasím. Příjemné teploty nás provázely až do sobotního odpoledne, a tak nás do haly vyhnala jenom upršená neděle.

Potkali jsme samé známé tváře, akorát o pár měsíců moudřejší, šikovnější a několik z nich i o poznání odvážnější a upovídanější. Ráno ve stájích opět nebyla nouze o malé pomocníky, a tak nám šlo čištění od ruky. Poprvé jsme na Ptýrově jezdili bez našeho čtyřnohého kamaráda Rokouše, ale Šáza, Morf a Mia zvládli i práci navíc zodpovědně a profesionálně:-) A stejně tak zvládli svůj úkol i všichni malí jezdci. Ačkoliv některým bylo nutno namluvit, že naše Šázka je vlastně traktor, s o to větší radostí pak na ní malý traktorista jezdil. Tvoření se neslo v duchu přicházejícího jara, a tak nám na výstavce postupně přibyli rozkvetlé louky, rozkvetlé jabloně a ze země se už vyhrabali i první krtečkové. Ze zpívání jsme si odnesli tři nové sloky naší uspávací písničky a pro velký úspěch jsme si je „adoptovali“. Velmi příjemnou tečkou bylo vždy jídlo, premiérově i se zákuskem k večeři. To jsme tedy nečekali!

Zato však očekáváme minimálně stejně hezké počasí a veselou, přátelskou atmosféru i na dubnovém pobytu. Věříme, že všichni odcházeli domů stejně spokojení jako my, a že se zase rádi vrátí.

Fotky naleznete v galerii.