Duben na Ptýrově

…počasí si s námi hrálo, sluníčko  za mrak schovalo…Letošní druhý jarní pobyt na Ptýrově nás donutil lehce pozměnit naši ,původně slunečnou, „muzikoříkanku“.

Aprílové počasí se za pět dnů hezky vyřádilo, a tak jsme si užili ledový vítr, déšť, zataženou oblohu, nádhernou večerní duhu a k naší radosti i hodně teplé sluníčko. Názory malých jezdců na halu se dost různili – někteří byli ochotni vyrazit ven i ve vichřici jen aby nemuseli do haly, a jiním zas venku neskutečně chyběly drezurní písmenka.

Každé ráno jsme se sešli ve stájích u čištění koníků, a jezdců bylo vždy tolik, že se stály fronty u každého koně. Jízdy kolem areálu nám zpříjemňovali právě kvetoucí a zelenající se stromy. Hřiště pro děti bylo plně v provozu včetně trampolíny. Kdo neřádil na hřišti, tak vytvářel diváckou kulisu pro trénující parkurové dvojice. Do všech aktivit se s chutí zapojili i dvě nové tváře, a tak bylo zase o něco veseleji. Tvoření mělo silnou příchuť velikonoc a výsledkem byli různobarevné slepičky, košíčky a nakonec i vajíčka, na jejichž vzniku pracovala část dospělého osazenstva hluboko do noci během tzv. „Vajíčkové párty“

Na všech dětech byly během pěti dnů znát pokroky a věříme, že jsme je znovu posunuli o něco dál. Přejeme všem hezké velikonoce a těšíme se brzy na viděnou…třeba už v červnu v Krkonoších.

Celému areálu díky za skvělé zázemí, ochotu a opět perfektní kuchyni!

Fotky najdete jako vždy v galerii.